FitBakers

Pečieme s láskou pre Vaše zdravie

Americký nápad s dobrotami.

Chutné, voňavé a zdravé! Breznianky Adriana a Danka pečú müsli podľa vlastnej receptúry. Všetko robia ručne, pričom ich špecialita neobsahuje konzervanty ani umelé tuky. Domáca výrobňa funguje v metropole Horehronia a obchody so zdravou výživou zásobuje na celom Slovensku. Nápad k nám dorazil z Ameriky.

https://www.facebook.com/?ref=logo

Adriana so zamestnankyňou plnia balíčky zdravou dobrotou.

 

V roku 2014, keď mali s Dankou otvorené pilates centrá, sa rozhodli podnikať aj v potravinárstve. Jediný tuk, ktorý obsahujú ich müsli, je zo semien alebo z orechov. Snažia sa do nich dávať minimálne množstvo cukru, nie sú v nich žiadne konzervačné látky a od iných sa líšia tým, že sú zapekané. „A výborne chutia,“ podotkla s úsmevom Danka.

Adriana s Dankou majú domácu výrobňu müsli.

„Spôsobov, ako ich konzumovať, je veľa. Môj syn ich má najradšej surové, no môžu sa pridať do jogurtu, zalievať mliekom, horúcou vodou či pomarančovou šťavou,“ vymenovala niekoľko možností ich prípravy. Ohlasy na domáce müsli, ktoré im pomáhajú vyrábať dve zamestnankyne, sú veľmi dobré. Paradoxom však je, že mnohí miestni ani netušia, že vznikajú práve v Brezne.

Možno aj preto, že kamenný obchod dievčatá nemajú. Ich výrobky však dostať v predajniach odberateľov a cez e-shop. Na výber je osem druhov. V týchto dvoch sériách vyrábajú orieškové, kakaové, hrozienkové a tradičné müsli.

Ceny sa pohybujú od 1,60 do 11,40 eura podľa gramáže a príchuti. Záujem o ne prejavili už aj odberatelia zo zahraničia, no konkrétne krajiny šikovné žienky zatiaľ neprezradili. Zrejme to nechceli zarieknuť. „Rokujeme,“ Zdroj: www.pluska.sk

facebook Facebook facebook objednavky@fitbakers.sk facebook 0949 499 122 facebook Instagram