FitBakers

O nás

Kto sme...

Myšlienka „vytvoriť“ si vlastné müsli vznikla pred rokmi z podnetu zmeniť svoje stravovacie návyky a začať jesť zdravšie. Vtedajšia ponuka müsli výrobkov bola značne obmedzená kvalitou a nevýraznou chuťou, taktiež množstvom rafinovaného cukru, umelých prísad a konzervantov. Naše prvé müsli preto vznikli viac-menej náhodne ako výsledok experimentu vytvoriť pre seba a svoju rodinu raňajkový mix vločiek, orieškov, semienok a ovocia, ktorý by bol plnohodnotnou energetickou náhradou klasických raňajok vhodnou pre deti aj dospelých. Vznikol tak základný rad tradičných ovsených a pohánkových müsli s tromi príchuťami (oriešok, kakao a hrozienko).

fotogaleriafotogaleriafotogaleriafotogaleriafotogaleriafotogaleria

Napísali o nás

Chcete zhrešiť, ale zdravšie?

Chcete zhrešiť, ale zdravšie?

Manažérku Danku Švantnerovú z Čierneho Balogu a fyzioterapeutku Adrianu Miseje z Brezna spojilo zdravie. Danka po narodení syna riešila problémy s chrbticou pilatesom práve pod vedením inštruktorky Adriany. Obe dali napokon dokopy hlavy aj svoje profesie a otvorili ďalšie pilatesové centrum v Banskej Bystrici.

ČÍTAJ VIAC

Slovenské müsli? Áno! Kvalita a skvelá chuť od Fit Bakers

Slovenské müsli? Áno! Kvalita a skvelá chuť od Fit Bakers

„Všetci zákazníci, ktorí ochutnali naše müsli, väčšinou skonštatujú, že je absolútny rozdiel v chuti aj vôni oproti komerčnými müsli ,ktoré sú dostupné v obchodoch (tie sú bežne pripravované na stužených tukoch a obsahujú veľa cukru). Ich názor je, že naše müsli sú oveľa voňavejšie, chrumkavejšie a vôbec nie príliš sladké....že sú také akurát :).“

ČÍTAJ VIAC

Kde to iní vzdali, uspeli dve podnikateľky z Brezna

Kde to iní vzdali, uspeli dve podnikateľky z Brezna

Keď robíte kvalitné veci, nemôžu byť lacné, ako si to často myslia zákazníci, hovoria Adriana Miseje a Danka Švantnerová, ktoré spolu podnikajú tri roky v neľahkom potravinárskom priemysle. Firmu majú v Brezne, kde sú ľudia často bez práce alebo žijú z nízkej mzdy.

ČÍTAJ VIAC

Kva­lit­né a zdra­vé müs­li!

Kva­lit­né a zdra­vé müs­li!

Keď sa povie müs­li, väč­ši­na z nás si pred­sta­ví nie­čo s obrov­ským obsa­hom cuk­ru, vyro­be­né na nekva­lit­nom ole­ji nie­kde v továr­ni. Fit­Ba­kers sa roz­hod­li vyro­biť jed­lo, kto­ré sa na zdra­vé čas­to iba hrá, naozaj zdra­vo.

ČÍTAJ VIAC

Americký nápad s dobrotami.

Americký nápad s dobrotami.

Chutné, voňavé a zdravé! Breznianky Adriana a Danka pečú müsli podľa vlastnej receptúry. Všetko robia ručne, pričom ich špecialita neobsahuje konzervanty ani umelé tuky. Domáca výrobňa funguje v metropole Horehronia a obchody so zdravou výživou zásobuje na celom Slovensku. Nápad k nám dorazil z Ameriky.

ČÍTAJ VIAC
facebook Facebook facebook objednavky@fitbakers.sk facebook 0949 499 122 facebook Instagram